Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Edro Tur olarak uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Kalite odaklı gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızda siz değerli müşterilerinize ihtiyacınız olan seyahat imkanlarını sunuyoruz.

Memnuniyetiniz odaklı gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızda konfor ve güvenliğinizi garanti ediyoruz. Edremit Akçay bölgesinde yıllardır verdiğimiz hizmetler kapsamında en çok tercih edilen şirketlerinin arasında yer alıyoruz.

           Sizleri bulunduğunuz noktalarda güler yüzlü şoförlerimiz karşılıyor, gideceğiniz noktalara güven ve konfor ile ulaşmanızı sağlıyoruz. Havaalanı transfer hizmeti ve daha bir çok hizmeti sunmak için çıktığımız bu yolda en büyük gayemiz; siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Online transfer hizmetimiz sayesinde sizleri belirtmiş olduğunuz gün ve saatte tam olarak bulunduğunuz konumda karşılıyoruz. Bulunacağınız noktada sizleri karşılayan güler yüzlü şoförlerimiz ile gerçekleştirdiğimiz karşılamanın ardından bagajlarınızı araca kadar taşıyor ve yolculuklarımıza başlıyoruz. 

Geçmişten Geleceğe

Copyright © Edrotur. Tüm hakları saklıdır. Bal Tasarım.