Skip to content Skip to footer

Edro Tur Hakkımızda

Gezmek ile ilgili her şeyi iş olmaktan öte bir yaşam tarzı , zevkle yapılan bir hobi olarak görmek, EDRO TUR çoğu turizm şirketinden ayıran en önemli özellik. Bizler de sizler gibi gezen ve gezmeyi seven insanlarız.

Gezmek hayatımızın her anında olduğundan işimize daha bir hakimiz, işimiz keyfimiz olduğundan zevkle yapıyoruz. Her zaman özenli ve keyifli tur programları sunmak için tüm gayretimizle çalışmaktayız.

En büyük farkımız özenimizdir. Gerek turlarımızı hazırlarken, gerekse tur partnerlerimizi seçerken bu özen öne çıkar. Partner acenta, otel, restoran ve araç firması tercihlerimiz olsun rehber tercihlerimiz olsun özenli bir seçimin, güvenilir referansların sonucudur.

Aynı yere yapılan, aynı içeriğe sahip her tur aynı kalitede olacak denemez. Hizmet standartları, tur içeriğindeki tercihler, turu sunuş şekillerindeki farklılıklar ve yaklaşımlar turları farklılaştırmaktadır. Biz hizmet, konsept, rehberlik kalitesi ve yaklaşımımızla öne çıkmayı tercih etmekteyiz.

Neden Edrotur?

En önemli ve ilk özelliklerimizden biri olan güven ilkesi ile taahhüt ettiği bütün hizmetleri yerine getiren, hayal ürün satmanın getirdiği zorlukları aşarak misafirlerine hayalindeki ürünü sunan, ağırladığımız misafirlerimizin referanslarıyla satışlarımızın büyük çoğunluğunu gerçekleştiren, yüksek müşteri memnuniyetine ve sürekliliğine sahip olmayı başarmış bir seyahat acentesi olduğumuz için…

0
Günübirlik Tur
0
Konaklamalı Tur
0
Yıllık Tecrübe
0+
Mutlu Müşteri

Her Zaman Yanınızdayız.

Edrotur tüm rezervasyon opsiyonlarınızı takip eder, olası değişiklikleri sizlere anında bildirir ve rezervasyonunuzla ilgili her konuda 7/24 destek verir.

Tüm işlemleriniz teknolojinin sağladığı en yüksek hızla yürütülür ve sonuçlandırılır.

Hizmetlerimizle ilgili sizlerden gelen tüm yorum ve değerlendirmeler hizmet standartlarımızın geliştirilmesi için titizlikle değerlendirilir.

Edrotur ailesi olarak profesyonel ekibimizle seyahatinizin her anında size eşlik etmekten memnuniyet ve gurur duyuyoruz!

Jeep Safari Turları

Havaalanı Transferleri

Uçak Biletleri

Günübirlik Turlar

Otobüs Ve Tren Biletleri

Konaklamalı Turlar

Geçmişten Geleceğe

Copyright © Edrotur. Tüm hakları saklıdır. Bal Tasarım.